uk
Емілі Наґоскі

Як бажає жінка

Уведоми ме, когато книгата е добавена
За да прочете тази книга, качете я във формат EPUB или FB2 в Bookmate. Как се качва книга?
БЕСТСЕЛЕР THE NEW YORK TIMES КНИЖКА № 1 ПРО ЖІНОЧЕ СЕКСУАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я ЗА ВЕРСІЄЮ AMAZON Емілі Наґоскі — експерт із 20-річним стажем у царині статевого виховання, докторка наук і авторка популярних книжок-сенсацій та низки наукових публікацій. Її бестселер «Як бажає жінка» потрапив до ТОП-5 книжок про науку за оцінкою Goodreads. Чого бажає жінка? Бути жаданою й жадати. Здавалося б, усе просто. Тоді чому у вашому інтимному житті бракує феєрверків пристрасті? Може, з вами щось не так? Емілі Наґоскі знає відповіді на ці та інші запитання. На сторінках видання ви знайдете практики розкриття власного сексуального потенціалу, інформацію про ті самі «ідеальні умови», а також про зв’язок мозку й лібідо. Ви відкриєте те заповітне «щось», яке поліпшить ваше сексуальне життя і змінить розуміння того, що означає бути сексуальною, бажаною та здоровою. Книга Наґоскі у дружній і легкій манері викладає наукові факти про збудження та бажання. The Guardian
Тази книга не е налична в момента
465 печатни страници
Вече чели ли сте я? Какво мислите за нея?
👍👎

Впечатления

  • Maryana Rohatskaсподели впечатлениеминалата година
    👍Струва си да се прочете

Цитати

  • Tanya Durableцитирапреди 7 месеца
    Здебільшого приплив крові до геніталій часто (але не завжди) свідчить тільки про те, що вони зіткнулись із чимось, що їхній мозок інтерпретує як сексуально релевантне, без жодних уточнень, чи це їм подобається.
  • Tanya Durableцитирапреди 7 месеца
    генітальна реакція — не бажання, це навіть не насолода. Це просто реакція. Для будь-кого, незалежно від його геніталій. Те, що чоловіче тіло реагує на чийсь вигляд, якусь думку чи історію, ще не значить, що йому обов’язково це подобається чи він цього хоче. Це означає, що активувалися релевантні шляхи — очікування. «Це ресторан». (Пам’ятаєте, у чоловіків збіг між генітальною реакцією і збудженням статистично досить помітний, але все одно це лише 50 %?)
  • Tanya Durableцитирапреди 7 месеца
    будуємо стіни з багатьох причин. Щоб захистити свої вразливі сторони. Щоб приховати те, що ми не хочемо показувати іншим. Щоб тримати людей на відстані. Щоб залишатися всередині.

    Але стіна є стіна, це непрохідний бар’єр. Якщо ви ховаєтеся за стіною, щоб захистити себе від болю відмови, ви також блокуєте й радість. Якщо ви ніколи не дозволяєте іншим побачити ті свої сторони, які ви хочете приховати, вони ніколи не побачать і ті, про які ви хотіли б, щоб вони знали.
fb2epub
Плъзнете и пуснете файловете си (не повече от 5 наведнъж)